Home » Ayduş Hakkında

Ayduş Hakkında

1990 yılında Yılmaz OYAN tarafından kurulan AYDUŞ 25m2’lik bir atölyede imalata başladı. Özel isteklere cevap veren firmamız dürüst ve güvenilir çalışma politikası sayesinde kısa zamanda büyüdü. Şimdi 300 m2’lik kapalı alanda yapıyoruz.

On binlerce vatandaşımızın banyosunu yenilemenin gururuyla yoluna devam eden firmamızın 21.Yılında da mucizelere üretmeye devam etmesinin en büyük nedeni, siz değerli müşterilerine karşı olan dürüstlüğü ve kaliteye verdiği önemdir.

Türkiye’nin 6. duşakabin firması olan Ayduş ülke çapındaki yüzlerce bayisi ile ülkemizin en uç noktalarına ulaşmayı başarmış ve her müşterisinden bir teşekkür almayı ilke edinmiştir.

Çalışma azmi ve durmak bilmeyen yenilikçi düşünce yapısı ile Ayduş, ülkemiz de yalnızca sivil halkımıza değil devlet idaresindeki konutlara da adını yazdırmayı başarmıştır. Ayrıca ihracat çalışmalarına da aralıksız devam eden firmamız ülkemizi yurtdışında Bulgaristan, Azerbaycan, Moldovya, Kıbrıs, Ermenistan, Bosna – Hersek ve daha bir çok ülkede gururla temsil etmektedir.

Yüzde Yüz yerli sermayeyle tüm dünyada hizmet veren firmamızda çalışanlardan müşterisine, bayisinden yatırımcısına her alanda ve herkesi memnun etme politikası ile hem toptan hem de perakende çalışmalarına tüm hızı ile devam etmektedir.

Değerlerimiz

Ayduş, kurumsal değerlerini oluştururken; insana ve çevreye saygıyı, sektöründe lider ve en yaratıcı kuruluş olmayı, müşteri ve çalışan memnuniyetini temel ilkeler olarak benimsemiştir. Böylelikle müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini en üst seviyelere çıkartırken, sektöründe çalışan memnuniyeti açısından adını duyuran lider firmalardan olmayı başarmıştır.

Güvenilirlik

Kaliteli Ürünler Sunmak.
Sözünün Eri Olmak.
Prensiplere Uymak ve Uygulatmak

Kalite ve Fiyat

Her koşulda Kaliteli Ürünler Sunmak
Piyasa Koşullarına Göre En İyi Fiyatı Belirleme

Kalite Standartlarımız

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı, hızlı, güvenilir ve etkin hizmet vermeyi politika edinmiş Ayduş bu politikanın gereğine uygun hareket ederek, 1990 yılında bu yana sürdürülebilir kalite ve yüksek müşteri memnuniyeti ile 10.000’lerce müşteriye hizmet vermiştir.

Prensiplerimiz

İşin başlangıçta doğru olarak yapılmasını,
Müşterilerin hizmet kalitesiyle beraber, iletişimlerini yüksek seviyede tutar,
İş süreçlerinin müşterilere verilen terminlere uygun sonuçlandırılmasını,
Müşteri taleplerinin karşılığını aldığını görerek memnun olmasını sağlamaktır.

İnsan Kaynakları

Ayduş yönetim felsefesi, bütün çalışanların aynı vizyon ve misyona sahip olması, ortak hedeflerin paylaşımı ve kişilere yetki ve sorumluluk verilmesine dayanır. Şirket süreçler ve verilerle yönetilerek, bütün çalışanların kendi kendini yönetimi esas alınmaktadır.

Ayduş İnsan Kaynakları politikalarının başlıca hedefleri, çalışanlarının motivasyonunu yüksek tutmak, kuruma bağlılıklarını güçlendirilerek verimli işler ortaya çıkmasını sağlamak, şeffaflık prensibine uygun bir şekilde gerekli haberleşme kaynaklarını kullanarak her türlü görüş ve fikrin paylaşılmasına ortam hazırlamak, çalışanlarına rahat, güvenli bir iş ortamı sağlamak ve objektif değerlendirmeler yapmaktır.

Ayduş Başvurular

CV’lerinizi bilgi@aydus.com.tr adresine ulaştırabilirsiniz.